Příprava na maturitu z angličtiny online

priprava-na-maturitu-z-anglictiny-online-zdarmaJak se připravit na státní maturitu z anglického jazyka v pohodě a pohodlí svého domova zdarma a online? Přinášíme Vám exkluzivní online kurz k maturitě z aj na internetu, ve kterém se nedozvíte jen to, co Vás u zkoušky čeká – celý kurz je pro Vás připraven tak, abyste všechny části maturitní zkoušky složili s excelencí a na jedničku.

Abyste nepřišli o žádné tipy a triky pro zisk excelentní známky, je pro Vás připravena maturita z angličtiny na facebooku, kde můžete spolu s tisíci fanoušků sledovat novinky a ty nejlepší rady pro zisk co nejlepšího hodnocení.

Jak se pro zisk excelentního hodnocení připravit?

První částí zkoušky je didaktický test. S předstihem se na něj tedy začněte připravovat tak, že se si nanečisto vyzkoušíte co nejvíce oficiálně publikovaných zadání z minulých let. V testu na Vás nejprve čeká poslech a poté čtení s porozuměním. Pro skutečně připravené ucho na poslech u maturity z AJ doporučujeme vyzkoušet si minimálně pět maturitních poslechů a to samé doporučujeme i pro natrénování Vašeho čtení anglicky. Nezapomeňte, že každý z nás potřebuje jinou dávku přípravy k maturitě z angličtiny. Zjistíte-li tedy po prvním vyzkoušení si didaktického testu, že je jeho úroveň na Vás příliš obtížná, procvičujte více – projděte nejlépe všechna dostupná zadání. Naopak, zjistíte-li, že test zvládáte bez problému, přesuňte svou energii pro přípravu k maturitní zkoušce užitečnějším směrem.

V druhé části maturity z anglického jazyka na Vás čeká písemná práce, tedy maturitní sloh v angličtině. Pro klidnou duši a čisté svědomí před písemkou doporučujeme projít si všechny možné typy textů (slohové útvary) pro písemnou práci u maturity z angličtiny společně se vzory textů, které se v minulých ročnících maturit staly tolik populárními a díky kterým mnoho maturantů nabylo před písemnou prací potřebné sebevědomí a získali skvělé hodnocení. Je to snadné, vím-li jak – rovnice, kterou by jistě nezpochybnili ani maturanti z matematiky.

Poslední částí je ústní zkouška a v našem online kurzu pro Vás máme připravena vzorová zadání a otázky, které jsou téměř stejné, tedy typově totožné s těmi, které jsou pokládány u ostré ústní zkoušky. Víme také, jakým způsobem na ně odpovídat tak, aby Vám Váš hodnotitel nemohl dát nic jiného než maximum bodů v hodnocení a máme je pro Vás připraveny pro každé maturitní téma. Doporučujeme tedy prostudovat otevřené otázky, popis obrázků a porovnávání obrázků, maturitní témata a komunikační situace. Zadání k maturitě z angličtiny a jak je splnit s bravůrou na Vaší efektivní přípravu již čekají.

Pro všechny jedničkáře…

Pro všechny anglicky se učící nadšence nebo puntíčkáře z kategorie gramatických nebo jiných, pro které neexistuje u maturity z anglického jazyka jiná známka než jednička, máme připravenou exkluzivní rubriku TIPY A TRIKY k maturitě z angličtiny, díky kterým si Vaši hodnotitelé budou při hodnocení Vašeho psaní nebo mluvení anglicky připadat jako na dovolené na výletní lodi na řece Temži v Londýně.

Tak hurá do toho, můžete začít třeba u tématu Hobbies nebo Free Time, nebo raději hned Science nebo Traditions? Nebo mrkněte, jak napsat dopis kamarádovi nebo článek, nebo si vyberte úplně jiný start pro Vaší přípravu.

Mnoho energie u přípravy na maturitu z angličtiny!

TIP: Pokud si k maturitě stále nevěříte, objednejte si kurzy angličtiny doporučované Novým Amosem a pak už maturitu z AJ dáte určitě!

7 komentářů u “Příprava na maturitu z angličtiny online

 1. dobrý den,
  mam veliky problem,letos na podzim musím dodělat maturitu z AJ,ostatní zkoušky mám už 3 roky hotové,ale škola mi řekla,že nemá žadné okruhy a nic mi nedá a ja nevím co a jak se mam učit

 2. Dobrý den, měla bych dotaz. Byla zadána charakteristika zajímavého člověka. Absolutně jsem nevěděla, o kom psát, tak jsem charakterizovala mou mamku, napsala jsem, že je neustálým zdrojem zábavy a nakonec jsem napsala, že je pro mě zajímavá, protože je to prostě moje mamka, nikdy jsem nepotkala nikoho tak střeleného a zábavného a že občas ze srandy mňauká (:D). No ale později mi došlo, zda jsem vlastně vůbec splnila zadání, když nějak zajímavá není a víceméně jsem jí jen charakterizovala?

  • Já taky popisovala svoji mamku a myslím, že to bude dobře. Mohli jsme si přece vybrat zajímavou osobu a když je pro tebe tvoje máma zajímavá tak proč ne. 😀 🙂

 3. Dobrý den,

  Mám velkou prosbu. Nejsem obzvlášť nadaný student anglického jazyka a při praci kterou dotoho ještě dělám je těžke se na něco naučit. Prosím jen o radu jaká témata se mohou vyskytnout v písemné práce ? K dálkovému studiu na naší škole se moc informací nedostane.

  Děkuji

   • No myslim si, že jsem na tom podobně. Písemná část je moje poslední zkouška z maturity a nijak zvlášť lehka tedy neni. Jdu na ní bohužel už s posledním pokusem…:( Na tuhle část se nedá nijak připravit jen naučit nazpaměť. Tak hodně štěstí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *