Online kurzy angličtiny

Kurzy anglického jazykaJazykové kurzy angličtiny nabízí na internetu mnoho institucí, které se vzájemně liší cenou a kvalitou kurzů z angličtiny. Jazyková škola nabízející kurzy anglického jazyka má v podstatě dvě možnosti, jak vyučování anglického jazyka realizovat. První z nich jsou klasické jazykové kurzy AJ v jazykové škole vyučované osobně lektorem angličtiny, druhým z nich jsou levnější online kurzy angličtiny na internetu. Další možností je novinka, a to velmi efektivní kurzy angličtiny po telefonu, které kombinují klasické a online kurzy. Níže najdete tipy na kvalitní a levné kurzy angličtiny.

Přípravný online kurz ke státní maturitě z AJ

kurz-anglictina-hraveTento hravý online kurz Tě připraví na všechny úskalí didaktického testu z angličtiny. Najdeš v něm poslechová cvičení od rodilých mluvčích, více než 350 interaktivních úloh na procvičení, spoustu rad a tipů k ústní zkoušce a navíc s ním získáš možnost vyzkoušet si maturitní test nanečisto! Obsahuje přesně to, co potřebuješ ke zvládnutí maturity z angličtiny.

Online kurzy angličtiny na internetu

Kurzy angličtiny online mají několik výhod, především se jedná o levné kurzy AJ a díky online vyučování angličtiny také pohodlné. Objednání kurzu anglického jazyka online je jednoduché a po objednání kurzu z AJ ho můžete absolvovat z domova přes počítač připojený k internetu. Kurz angličtiny online probíhá většinou přes skype nebo speciální on-line program pro vyučování angličtiny přes internet. Z vlastní zkušenosti můžeme kladně doporučit tyto maturitní kurzy angličtiny z domova, kde vás připraví na státní maturitu z angličtiny online.online-kurz-anglicky-jazyk

Kurzy angličtiny po telefonu

Speciální variantou kurzů jsou Edoo kurzy angličtiny po telefonu, které nabízejí výhody klasického i online kurzu. Zde můžete studovat kdekoliv a téměř kdykoliv, ale přitom máte pro sebe lektora a ještě navíc ve formě individuálního studia i podporu online studia. Díky každodenním krátkým lekcím s živým lektorem (čeští lektoři i rodilí mluvčí) vykazují studenti Edoo nejrychlejší pokroky ve studiu. Studenti mají navíc k dispozici inteligentní online systém (pro počítač/tablet/telefon), který přesně ví, co student již zvládá a co musí trénovat. Podle toho studentovi vytváří cvičné testy. Pokud se potřebujete rychle připravit zejména na ústní část maturitní zkoušky, jsou Edoo kurzy velmi dobrým řešením. Jediné, co student potřebuje, je telefon a cca 10 minut času denně. S NovyAmos.cz získáte na veškeré kurzy Edoo 100,-Kč slevu.
Využijte při registraci partnerský kód Nového Amose: 327-58-uuGt

Kurzy angličtiny v Praze, Brně, Plzni i Ostravě

Kurzy angličtiny v jazykových školách probíhají v jednotlivých krajských městech jako Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Liberec, Olomouc, Pardubice, České Budějovice, Ústí nad Labem a dalších větších městech České republiky. Pokud jste například z Prahy nebo Brna, bude to Vás lekce angličtiny osobně jednodušší, protože nabídka kurzů angličtiny v Praze a dalších větších městech je poměrně vysoká a dostupnost kurzu AJ veřejnou dopravou je většinou výborná.
Drobná komplikace nastává, pokud žijete v menším okresním městě nebo daleko od větších měst, kde kvalitní lekce angličtiny pravidelně probíhají. V tom případě je nutné na anglické jazykové kurzy dojíždět, což stojí navíc čas i peníze. Na druhou stranu je třeba vypíchnout, že kurzy angličtiny s lektorem mají nespornou výhodu přímé interakce lektora angličtiny a studenta AJ, která může některým studujícím v kurzech angličtiny výrazně pomoci. Záleží tedy na Vás, zda preferujete časově náročnější, ale kvalitnější kurzy angličtiny s lektorem v prověřené jazykové škole angličtiny.

Jaké kurzy AJ jazykové školy nabízejí?

Kurzů z angličtiny je na českém trhu mnoho druhů a vždy záleží na tom, jakého cíle chcete kurzem angličtiny dosáhnout. Můžete se přihlásit například na přípravné kurzy angličtiny ke státní maturitě, pomaturitní kurzy AJ, angličtinu pro podnikání i přípravu na certifikáty z angličtiny.

Připravili jsme pro vás online kurz angličtiny zdarma:

Online příprava na maturitu z angličtiny zdarma!

Jazykové kurzy online

Kurzy německého jazyka
Kurzy ruského jazyka
Kurzy francouzštiny
Kurzy španělštiny