Maturita 2014: Z angličtiny je nás letos přes 45.000 maturantů!

maturita-2014-anglictinaK jarnímu maturitnímu termínu v roce 2014 se přihlásilo téměř 90.000 a jako jeden z maturitních předmětů si necelých 45.000 maturantů moudře vybralo právě angličtinu. Gratulujeme.

Anglický jazyk: řidičský průkaz pro komunikaci do celého světa

Jak je všeobecně známo, angličtina je v dnešní době cizím jazykem číslo 1 nejen u nás, ale i ve světě, a jeho znalost je zejména pro úspěch na dnešním trhu práce velmi důležitá, na-li zcela nutná. Dovednost komunikace v anglickém jazyce je, a dovolíme si říct, že i během Vašeho života stále bude, nezbytným řidičským průkazem pro komunikaci do celého světa.

Připravujte se na maturitu z angličtiny v roce 2014 v pohodě online

Státní maturita z anglického jazyka v roce 2014 již klepe na dveře. Na našem online portálu o maturitě z angličtiny naleznete vše potřebné pro Váše úspěšné absolvování u všech částí zkoušky, ať už je předmětem tréninku maturitní didaktický test z angličtiny, písemná práce z angličtiny nebo ústní zkouška. Každou část jsme pro Vás důkladně rozpracovali a přinesli nejen online materiály potřebné pro kvalitní a pohodové naučení se na maturitu z AJ, nasbírali jsme pro Vás rovněž i nejlepší tipy, se kterými budete útočit nejen na úspěšné zvládnutí, ale také na vynikající hodnocení a skvělou známku z angličtiny u maturity.

Podívejte se, jak vypadaly didaktické testy v minulých ročnících, jak vypadala zadání písemných prací, na co se zaměřit pro úspěch u ústní zkoušky, na co se Vás bude zkoušející ptát a jak odpovídat na jedničku a mnoho dalších rad a tipů, které jsme pro Vás na základě našich zkušeností s maturitou z AJ nashromáždili na jedno místo našeho webu.

ČTĚTE TAKÉ: Vzory pro písemnou část maturity z anglického jazyka

Všem 45.000 maturiantů z anglického jazyka v roce 2014 přejeme úspěch a pohodové studium před samotnou zkouškou. Nebojte se nám v případě potřeby napsat Vaše dotazy do diskuze pod jednotlivými články na našem webu nebo na Maturita z angličtiny na facebooku – rádi poradíme. Vaše Maturita z angličtiny ONLINE

ČTĚTE TAKÉ: Nejčastější chyby v maturitní písemce z angličtiny v jarním termínu 2013 a jejich možný dopad na výsledek

ČTĚTE TAKÉ: Jak se představit anglicky a udělat dobrý dojem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *